HISTORIA FIDES


Pielęgniarsko-Położniczy Ośrodek Medycyny Środowiskowo-Rodzinnej  FIDES w Przeźmierowie przy ul. Ogrodowej 84 powstał 1 stycznia 1999r. W tym czasie ośrodek zdążył wyrobić sobie wysoką renomę i zaufanie pacjentów. Świadczone przez nas usługi są wykonywane w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego w Poznaniu.   

 

Skąd pomysł na FIDES?

 

Fides z łac. oznacza wiarę i zaufanie.

Pracując z chorymi, osobami oczekującymi wsparcia i potrzeby fachowej pomocy w najtrudniejszych chwilach życia- pragniemy tak świadczyć usługi, by wykonać je zgodnie z wykształceniem zawodowym. Na uwadze mamy nie tylko ciało człowieka ale również kruchość jego psychiki.

 

Pielęgniarki i położne pracujące w FIDES są osobami wykwalifikowanymi, zaangażowanymi we współpracę z innymi podmiotami medycznymi na rzecz dobra pacjenta i jego rodziny-lekarze rodzinni, pediatrzy, specjaliści  z różnych dziedzin medycznych, fizjoterapeuci oraz instytucje publiczne.

 

Cechujemy się samodzielnością, odpowiedzialnością zawodową, rzetelnością, umiejętnością nawiązywania relacji z ludźmi, ciągłym podnoszeniem kwalifikacji.

 

Usługi wykonujemy    od poniedziałku do piątku:

dom pacjenta                             w godzinach:   8.00-18.00

gabinet – codziennie:                w godzinach:   9.00-10.00;     17.00-18.00